O nas

Początki naszej firmy sięgają 1987 roku, a jej założycielem i właścicielem jest Ludwik Turkot. W pierwszych latach naszej działalności oferowaliśmy wyłącznie transport materiałów do 6 T. W tym okresie dysponowaliśmy jednym, a później dwoma samochodami marki STAR. Były to samochody skrzyniowe przerobione na wywrotki, dzięki czemu mogliśmy oferować bardziej zróżnicowane usługi.

W miarę przybywania nowych zleceń, nasza firma sukcesywnie się rozwijała wchodząc w pokrewne branże. Stało się to w roku 1990, po zakupieniu przez nas pierwszej koparko-spycharki Białoruś.

W następnych latach nadal zwiększaliśmy park maszyn i samochodów, oferując coraz to nowe usługi.

Przez szereg lat istnienia na rynku usług transportowo-budowlanych, nasz sprzęt można było spotkać na budowach takich obiektów jak:

  • Multikino w Poznaniu
  • Kinepolis w Poznaniu
  • Kupiec Poznański
  • Hipermarket HIT (obecnie TESCO)
  • Centrum Handlowe AUCHAN w Swadzimiu k/Poznania
  • i wielu innych.

Oprócz usług w branży budowlanej, nasz sprzęt wykorzystywany jest również na różnego rodzaju imprezach. Jedną z nich były skoki bungee zorganizowane w 2000 roku na Starym Rynku w Lesznie.

Większy rozwój naszej firmy nastąpił w latach 1999-2005 w których to zakupiliśmy kilka nowych koparko–ładowarek CAT i JCB.

W 2003 roku otrzymaliśmy CERTYFIKAT oraz LICENCJĘ na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy.

Obecnie wykonujemy usługi transportowe na terenie kraju oraz usługi koparkami, ładowarkami, dźwigami i wysięgnikami koszowymi, najczęściej w woj. wielkopolskim.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Transport Ciężarowy-Roboty Ziemne
Ludwik Turkot
+48 602 510 607
+48 502 602 911